Zie groter
HP Z8 G4 2x Xeon Silver 10C 4114 2.2GHz, 64GB (4x16GB), 512GB SSD + 3TB, DVDRW, Quadro P4000 8GB, Win10 Pro Mar Com
122 Producten op voorraad
€2.995,00
€2.995,00
HP Z8 G4 Workstation
Processor: 2x Xeon Silver 10C 4114 2.2GHz
RAM: 64GB (4x16GB)
SSD: 512GB SSD
HDD:3TB
Quadro P4000 8GB
OS: Windows 10 Pro
Garantie: 36 maanden
Waarom kiezen voor een HP Z Serie Workstation?
-Eenvoudige configuratie
-Betrouwbaar
-Snel leverbaar
Vraag een vrijblijvend offerte aan!
HP Desktop
Tel:+31850203750
[email protected]
verkoop@hpdesktop.nl
122 Producten op voorraad
Refurbished
Product opties
| Merk : | HP Hewlett-Packard |
| Model : | HP Z8 G4 WORKSTATION |
| Processor : | 2x (DUAL) Intel Xeon Gold 6134 Processor Total Cores 16 , Total Threads 32 Max Turbo Frequency 3.70Ghz Cache 24.75Mb |
| Aantal cores : | 16 (8x2) |
| Threads : | 32 (16x2) |
| Klokfrequentie : | 3.20 GHz |
| Maximale turboklokfrequentie : | 3,70 GHz |
| Interne geheugen : | 24 x ddr4 slot , Maximum internal 1.5TB Size (8x16Gb) 128GB Speed 2666Mhz Type DDR4 ECC REG |
| Opslag : | 512GB SSD 2.5” + Z serie - SSD bracket, + 6TB HDD SATA 3.5” |
| Videokaart : | Quadro RTX 4000 8GB Graphics Processor TU104, Cores 2304, TMUs 144, ROPs 64, Memory Size 8 GB, Memory Type GDDR6, Bus Width 256 bit, |
| Besturingssysteem : | Windows 10 Professional |
| Internet/Wifi : | Ethernet 1Gbps |
| Aansluitingen : | 6x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s), 2x USB 3.2 (Gen2, 10Gb/s) type-c |
| Audio-Uitgangen : | 1 audio-in; 1 audio-out |
| Socket : | FCLGA3647 |
| Videochip : | Nvidia Quadro |
| Vermogen (watt) : | 1125W , 15A , 90% Efficient wide - ranging Graphics Card Pin 8 pin + 2x6 pin PFC Type Active |
| Hoogte : | 44.45 cm |
| Breedte : | 21.59 cm |
| Lengte : | 55.12 cm |
| Gewicht : | Minimum 22.4 kg - Maximum 31.7 kg |
| Garantie : | 36 maanden |
| EAN : | 0192018535398, 0192018535916 |
